relacjaDobiegły końca wakacyjne zajęcia organizowane w Miejsko Gminnej Bibliotece Publiczne w Głogowie Młp. Filia Wysoka Głogowska. Teraz czas na krótkie podsumowanie.

Jak co roku biblioteka w okresie wakacyjnym przygotowała dla dzieci zajęcia, które odbywały się w każdy poniedziałek i piątek w miesiącu sierpniu. Tegoroczne zajęcia odbywały się pod hasłem „Biblioteka przyjazna dzieciom”. Podczas spotkań na dzieci czekały różnorodne atrakcje. Oto niektóre z form spędzenia przez nas wakacyjnego czasu : robienie kwiatów z bibuły i krepiny, zdobienie naczyń metodą decoupage, zagadki, krzyżówki i quizy, wykonanie koszyczków na wakacyjne drobiazgi i oczywiście głośne czytanie bajek.

Zajęcia organizowane przez MGBP były okazją do wspólnego spędzenia czasu w sposób zarówno twórczy i interesujący, ale przede wszystkim dostarczyły wiele radości. Biblioteka po raz kolejny potwierdziła, że nie jest tylko miejscem gdzie można wypożyczyć książki ale również sposobem na mile spędzony czas. Zajęcia wakacyjne dobiegły końca ale biblioteka zapraszamy na kolejne spotkania i oferuje bezpłatny dostęp do Internetu w godzinach otwarcia biblioteki.

Do zobaczenia!

Zdjecie_01.jpgZdjecie_02.jpgZdjecie_03.jpgZdjecie_04.jpgZdjecie_05.jpgZdjecie_06.jpgZdjecie_07.jpgZdjecie_08.jpgZdjecie_09.jpgZdjecie_10.jpg