Agnieszka Lis

Z wykształcenia pianistka i dziennikarka. Przez wiele lat handlowiec w wielkich korporacjach. Jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek literatury obyczajowej. Jej powieści opowiadają o życiowych perypetiach – bólu, rozstaniu, trudnych relacjach, samotności, chorobie i marzeniach. Trafiają do zakamarków kobiecej duszy i pozwalają zrozumieć, że z każdej nawet najcięższej – sytuacji zawsze jest jakieś wyjście. Agnieszka Lis nie kreuje rzeczywistości, w której wszyscy są szczęśliwi i nie napotykają na swojej drodze problemów. Przeciwnie – stawia przed swoimi bohaterami wyzwania, które mogą wydawać się nie do przezwyciężenia.

Co ciekawe, każda jej książka jest inna, zawiera nie tylko inne treści, ale ma także inny charakter, nastrój i sposób narracji. Pokazuje to, że autorka, dysponująca szerokim wachlarzem literackich środków warsztatowych, nie na darmo uważana jest za jedną z najbardziej interesujących pisarek obyczajowych.

Biblioteka poleca:

Zdjecie01.jpgZdjecie02.jpgZdjecie03.jpgZdjecie04.jpgZdjecie05.jpgZdjecie06.jpgZdjecie07.jpgZdjecie08.jpgZdjecie09.jpgZdjecie10.jpgZdjecie11.jpgZdjecie12.jpgZdjecie13.jpg