Anna Ziobro

Anna Ziobro urodziła się i pracuje w Rzeszowie. Po ukończeniu studiów kierunkowych podjęła praktykę tłumacza. Zajmuje się także profesjonalną korektą tekstów. Od dziecka fascynowała się słowem pisanym w każdej postaci, jak również literaturą klasyczną i współczesną.

Debiut literacki Anny Ziobro rozpoczął się od tworzenia utworów wierszowanych, które gromadzone były w domowej szufladzie. W późniejszym czasie rozpoczęła przygotowania do napisania swojej pierwszej książki. W jej dorobku artystycznym znajduje się „Brakujący obrazek”, „Za ścianą ciszy”, „Tysiąc kawałków”, „Okruchy samotności”, „Słoik z marzeniami” i Seria Nadmorska

Pozycje beletrystyczne z gatunku romansu i prozy feministycznej

Tworzy utwory zaliczane do literatury obyczajowej i romansowej. To pozycje beletrystyczne, które można zakwalifikować także do popularnego na całym świecie gatunku Harlequin, z tą różnicą, że w utworach Anny Ziobro pojawiają się nie tylko wątki miłosne, ale również wydarzenia spajające całą fabułę. Prowadzi obecnie swoje konto społecznościowe na Instagramie i Facebooku, na którym dzieli się z czytelnikami nowymi pomysłami na swoje książki.

 

 

Biblioteka poleca:

BP01.jpgBP02.jpgBP03.jpgBP04.jpgBP05.jpg

 

Seria Nadmorska:

SN01.jpgSN02.jpgSN03.jpg