W minioną niedzielę 4 grudnia w Domu Ludowym w Wysokiej Głogowskiej odbyło się niecodzienne spotkanie. Na specjalne zaproszenie MGBP w Głogowie Młp. Filia Wysoka Głog. przyjechał Św. Mikołaj. Jednak dzieci musiały na niego zaczekać, gdyż jest osoba bardzo zapracowaną. Nie był to czas stracony, Mikołaj wysłał wcześniej swoich przedstawicieli, by zajęli się oczekującymi dziećmi.

    Przed rozpoczęciem zabawy na scenie zaprezentowała się grupa teatralna Hrabia von Trupki ze spektaklem " Za siódną górą, za siódmą rzeką". Następnie wysłannicy Mikołaja, zachęcili dzieci do udziału w grach i konkursach. Zabawa okazała się wspaniała, a dzieci nawet nie zauważyły, kiedy minął im czas oczekiwania. Całkiem niespodziewanie przyszedł moment, na który wszystkie dzieci czekają cały rok. Na sali pojawił się Święty Mikołaj. Radości było co nie miara, gdy kolejne dzieci podchodziły do Mikołaja i otrzymywały prezenty.

    Tak niedzielne popołudnie w Domu Ludowym w Wysokiej Głogowskiej dobiegło końca, a dzieci z wymalowanymi na twarzach uśmiechami wróciły wspólnie z rodzicami do domów.

Justyna Gugała
MGBP w Głogowie Młp.

 

Zdjecie_01.jpgZdjecie_02.jpgZdjecie_03.jpgZdjecie_04.jpgZdjecie_05.jpgZdjecie_06.jpgZdjecie_07.jpgZdjecie_08.jpg